Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej to nowoczesne i trwałe rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet bardzo wymagającego klienta. Takie uniwersalne i wytrzymałe elementy są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne i sprawdzają się zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak również w budynkach użyteczności publicznej. Solidne materiały użyte do wykonania balustrad ze stali nierdzewnej stanowią gwarancję eleganckiego wyglądu, a różnorodność dostępnych modeli poręczy i rodzajów wykończenia sprawia, że można bez problemu zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Dopasowane do bryły budynku balustrady ze stali nierdzewnej to z pewnością dobry sposób na ciekawą odmianę i odświeżenie wyglądu domu.

 

Balustrady ze stali nierdzewnej wykorzystywane sa nie tylko jako element zewnętrzny, ale także we wnętrzach budynków, w formie balustrad schodowych. Możliwość połączenia balustrady ze szkłem lub drewnem sprawia, że schody prezentują się bardzo nowocześnie i lekko, dzięki czemu każda przestrzeń może w prosty sposób stać się bardziej stylowa i funkcjonalna. Decydując się na montaż balustrady ze stali nierdzewnej możemy mieć pewność, że będzie to satysfakcjonująca inwestycja na lata.

 

Firma Artspaw realizuje zamówienia na różnego rodzaju balustrady ze stali nierdzewnej, ogrodzenia, kraty i bramy wjazdowe - oferta skierowana jest do klientów z Krakowa i okolic, a nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują elementy z dowolnych materiałów i na każdy wymiar. Popraw estetykę swojego domu i wybierz balustrady ze stali nierdzewnej wykonane przez profesjonalistów.

 

Zakład ślusarski Kołodziejczyk Barbara

 

ul. J. Smolińskiego 16

30-449 Kraków

NIP 679-119-53-09

 

Telefon: 501716898

mail: artspaw@interia.pl

 

Zobacz gdzie jesteśmy >>

 

2014 Copyrights Artspaw | Designed by Ping